Modeller & Makeupartister



1.
Modell: Felicia Olsson (aici@live.se)
    Mua: Patrycja Wysocka (p.wysocka03@gmail.com)

2. Modell: Elvira Axelsson (elvira.axelsson@gmail.com)
    Mua: Sminkade sig själv

3. Modell: Ellen Gustafsson (ellen.g@live.se)
    Mua: Johanna Larsson (joohanna.larsson@hotmail.com)

4. Modell:
Linda Pettersson (pettersson.linda83@gmail.com)
    Mua:
Johanna Larsson (joohanna.larsson@hotmail.com)

5. Modell:
Tove Gustafsson (tove.g.gustafsson@hotmail.com)
    Mua: Josephine Levander (josephinelevander@live.se)

6. Modell:
Ida Eriksson (adara.blogg@gmail.com)
    Mua: Sarah Egonsson (sarah@sarahegonsson.se)

Glöm inte av att maila era bilder till både mua & modell!

Kommentarer

Kommentera inlägget här:

Namn:
Kom ihåg mig?

E-postadress: (publiceras ej)

URL/Bloggadress:

Kommentar:

Trackback
RSS 2.0